Özbek Bakıcı

Özbek bakıcı tutmayı düşünen ve Özbekistanlı bakıcı arayanlar, ilk defa bir bakıcı çalıştıracak ise en çok sorduğu soru özbek bakıcılar nasıldır? olmaktadır. Özbek bakıcı; Türkiye’deki en çok talep edilen ve yıllardır bilinen ev hizmetleri alanında bebek bakıcı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakımı veya hasta bakıcısı hizmeti veren yabancı bakıcılardır. Özbekistanlı bakıcı arayanlar, ev işlerinde yardımcı olması için ev yardımcısı hizmeti veren özbek bakıcı tutar. Özbekistanlı bakıcı, gündüzlü veya yatılı kalabilen evde bakıcı çalıştırmak isteyenlere tavsiye edilen güvenilir, deneyimli ve referanslı bakıcılardır. 

Özbek Bakıcı | Özbekistanlı Bakıcılar

Türk soylu ve müslüman olan özbek bakıcı arayanlar, İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Muğla ve diğer illerde bakıcı arayanlar tarafından evde bebek bakıcı veya çocuk bakıcısı adayı olarak tercih ettiği, büyüklerine refakatçi olması için yaşlı bakıcı yada sağlık nedeni ile hasta yakını olanlar ise hasta bakıcısı olarak tutmaktadır. 

Özbek bakıcı, Türkçe bilen aynı zamanda ana dili Özbekçe ve Rusça olan Türk soylu bakıcılardır. Özbekistanlı bakıcı bayanlar arasında çok olmamakla birlikte %3 ila 5 gibi aldığı eğitime bağlık olarak İngilizce bilen mevcuttur. Özbek bakıcı tercih edilmesindeki en önemli etken Türkçe iyi biliyor, kolay öğrenebiliyor olmaları ve Türk aile yapısına en uygun bakıcı olduğunu söyleyebiliriz. Özbekistanlı veya özbek bakıcı olarak bildiğimiz yabancı bakıcı veya ev yardımcısı kişiler saygılı, referanslı, çalışkan ve tecrübeli olan ev personelidir. 

Özbek Bebek Bakıcısı 

Özbek bebek bakıcısı olarak çalışan kadınlar, erken yaşta evlenerek anne oldukları için bir çoğu çocuk bakımı konusunda tecrübeli bebek bakıcısı hizmeti veren deneyimli anne olan güvenilir yabancı bakıcılar. Özbek bebek bakıcılar, niteliklerine veya tecrübe edindikleri deneyimlerine bağlı olarak bazıları kendini bebek ve çocuk bakımı konusunda geliştirerek profesyonel bebek bakıcı yada ikiz bebek bakıcısı gibi evde bakımda uzmanlaşarak bakıcılık hizmeti verir.

Özbek Çocuk Bakıcısı 

Genellikle referanslı ve deneyimli Özbekistanlı çocuk bakıcısı tutmak için yıllardır aileler en güvenilir bakıcı siteleri yada bakıcı danışmanlık ajansı ile çalışmayı tercih eder. Çocuk bakımında özbek bakıcı arayanlar için en önemli ve öncelilikli konu “Güvenilirlik” olduğunu söyleyebiliriz. 

Özbek çocuk bakıcısı arıyorum, diyorsanız. Doruk Bakıcı Danışmanlık Ajansı olarak 2000 yılından beri bir çok ailemize referanslı, deneyimli ve güvenilir özbek bakıcı temin ettiğimizi bu konuda bir çok aileden referanslı olup güvenilir bakıcı siteleri arasında ilk sırada yer alan profesyonel bakıcı şirketi olduğumuzu gururla söylemek isteriz.

Özbek Yardımcı | Özbekistanlı Ev Yardımcısı | Özbek Temizlikçi Kadın

Ev yada villa’da yemek, ev temizlik ve ütü gibi ev işlerinde yardımcı olması için Özbekistanlı eve yardımcı kadın arayanlar için Doruk Danışmanlık portföyündeki deneyimli, referanslı ve güvenilir olduğunun kontrolleri saglanmış Özbek yardımcı temin ediyoruz. Özbek ev yardımcısı; apartman dairesi yada katlı villada rahatlıkla çalışabilen ev düzeni oluşturan referanslı ev işlerine yardımcı kadın çalışandır. 

Özbek temizlikçi arıyorum, diyorsanız. Doruk Danışmanlık, Özbekistanlı temizlikçi arayanlar için referanslı ve deneyimli eve veya villaya özbek temizlikçi temin eder. 

Özbek Yaşlı Bakıcı

Herhangi bir sağlık sorunu olan veya sağlık durumu yerinde olup arkadaş olabilecek yanında refakatçi olarak yanında olunması istenen bir büyüğünüzü gözünüz arkada kalmadan teslim edeceğiniz Özbek yaşlı bakıcı arıyorum, diyorsanız. Doruk Danışmanlık bu konuda tecrübeli ve referanslı yaşlı bakıcı tutma konusunda size en doğru özbek yaşlı bakıcı adayı ile bakıcılık hizmeti verecektir. 

Özbek Hasta Bakıcı

Bir kaza veya yaşlılığın getirmiş olduğu (demans, alzheimer, felç) gibi sağlık sorunu nedeni ile yatalak olup evde yada hastanede bakım için bulunan hasta yakınınıza gündüzlü haftanın belirli bir günü yada haftanın 5 günü tercih ettiğiniz saatlerde hastanede hasta bakım hizmeti ile evde hasta bakım için hasta bakıcı arayanlar için ise haftanın 6 günü yatılı kalabilen özbek hasta bakıcısı (hemşire) temin ediyoruz. 

Özbek Bakıcı Ücretleri

Özbek bakıcı fiyatları niteliği, çalışma şekli, referansları vb önemli kriterlere göre özbek yatılı bakıcı fiyatları belirlenir. Özbek bakıcı ücreti ortalama olarak gündüzlü özbek bakıcı 10.000 TL – 13.000 TL arası maaş talep ederken, yatılı kalabilen ise iş tanımına göre 15.000 TL ve üzerinde bakıcı ücreti talep eder.