Filipinli Bakıcı

Filipinli bakıcı, İngiltere (Birleşik Krallık) Galler Prensi William hem de Prens Harry’ye dadı olarak bakıcılık yapan ve daha sonraları ise anneleri Prenses Diana için yalnızca çalışan güvenilir kişinin Araceli Lillie Piccio isimli Filipinli bakıcı olduğunu biliyor muydunuz? Gerçek kraliyet dadısının bir filipinli bakıcı olmasının bir çok nedeninin yanı sıra filipinli bakıcıların temel özellikleridir. 

Filipinli Bakıcı

Filipinli bakıcı, bebek ve çocuk bakıcısı olarak Dünya’nın 82 ülkesinde evde bakıcı hizmeti veren ana dili İngilizce olan profesyonel bakıcılar. Filipinli dadı, Türkiye ve Dünya’nın her yerinde tutmak istenen en iyi bakıcı olmasının başlıca nedenleri arasında saygılı, sakin bir karektere sahip olmalarının yanı sıra eğitim seviyesi yüksek olup iyi bir İngilizce bilen bakıcı kişilerdir.

Filipinli Bebek Bakıcısı

Bebeğinin güven içerisinde bakımı ve eğitimli bir dadı ile gelişimi için bakıcı tutmak isteyen ailenin ilk tercihi Dünya’da bir numara olan en uygun bebek bakıcı adayı filipinli bakıcılar olmaktadır. Filipinli bebek bakıcısı; sakin kişilikleri, eğitimi, yenidoğan ve 0-24 ay arası tecrübesinden kaynaklı iş referansları ile profesyonel bakıcılık hizmeti sunan en güvenilir bakıcı kişidir. Yenidoğan bebek bakımı konusunda deneyimi ile sıfır aylıktan çocuğunuzu alarak okul çağına kadar en kaliteli şekilde gelişmesi ve büyümesini sağlar. 

Filipinli bebek bakıcısı fiyatları; İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir ve Antalya’da tek yada iki çocuk bakıcısı hizmeti verecek aylık gündüzlü haftanın 5 günü 09:00 – 18:00 arası günlük çalışan 900 $ – 1.100 $ dolar arasında, 6 günü yatılı kalan eğitimli, tecrübeli ve referanslı bebek bakıcı ücreti ise 1.000 $ ile 1.500 $ dolar arasındadır.

Filipinli Çocuk Bakıcısı

Günümüzde filipinli çocuk bakıcısı tutmak isteyen işverenler genellikle 2,5 yaş ve üzerindeki çocuklu aileler bakıcılık ile çocuk gelişimi konusunda bakıcı hizmeti almak isteyen işverenlerden oluşur. Filipinli çocuk bakıcısı, çocuğunun iyi derece İngilizce bilen bakıcı ile büyümesinin yanı sıra güvenilir oyun ablası ve en uygun bakıcı olduğu ebeveynler tarafından bilindiği için tercih edilir. 

Filipinli çocuk bakıcısı ücretleri; İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir ve Antalya’da tek yada iki çocuğun bakımı üstlenecek bakıcı maaşı, gündüzlü haftanın 5 günü 09:00 – 18:00 arası günlük çalışan 900 $ – 1.100 $ dolar iken, 6 günü yatılı kalan eğitimli, tecrübeli ve referanslı çocuk bakıcı ücreti ise ortalama 1.000 $ ile 1.500 $ dolar arasıdır.

Filipinli Dadı

Filipinli dadı; bakıcı olarak çocuk ve bebek bakıcısı olarak tecrübeli, deneyimli ve eğitimli olup İngilizce bilen bakıcı olmasının haricinde bilinen en belirliğin özellikleri sabırlı, nazik, güvenilir ve saygılı olmasıdır.

Filipinli Bakıcı Fiyatları

2023 yılı Ocak ayı içerisinde filipinli bakıcılar arasında yapılan bakıcı maaşı beklentiniz ne kadar? araştırmasının sonucuna göre alınan ortalama filipinli bakıcıların ücretleri şu şekildedir. Filipinli bakıcı ücreti, gündüzlü haftanın 5 günü 09:00 – 18:00 arası (günlük) çalışacak ise 900 $ – 1.100 $ dolar, 6 günü yatılı kalarak çalışacak ise bakıcı fiyatı olarak ortalama 1.000 $ ile 1.500 $ dolar talep eder.

Filipinli Bakıcı Arıyorum

Filipinli bakıcı arıyorum, diyorsanız. Filipinli bakıcı tutma konusunda işverenlere Türkiye’nin ilk filipinli bakıcı, dadı ve ev yardımcısı getirme konusunda öncü bakıcı ajansı olan Doruk Danışmanlık şirketi olarak Türkiye’de hali hazırda bulunan filipinli bakıcılar için 0212 225 55 65 – 0532 487 48 81 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Filipinli Bakıcı İnstagram 

Filipinli bakıcı, dadı ve ev yardımcısı adaylarımızın video CV’lerini incelemek için https://www.instagram.com/doruk.bakici/ instagram sayfamızı ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.