Endonezyalı Bakıcı

Çocuklarınızın profesyonel ve nazik bir bakıcının gözetiminde olduğunu bilerek, siz işteyken Endonezyalı bakıcı ile bebeğinizin güvende olduğunu bilerek yaşayacağınız ekstra özgürlüğü hayal edin. Endonezyalı bakıcılar, İstanbul başta olmak üzere Ankara, Bursa, İzmir, Antalya, Muğla da ve diğer illerde İngilizce bilen bakıcı arayanlar tarafından tercih edilen referanslı bebek ve çocuk bakıcısı olarak profesyonel çalışanlardır.

Endonezyalı Bakıcı

Endonezyalı bakıcı, eğitimli, inançlı ve sakin insanlar olduğu gibi inanç olarak İngilizce bilen bakıcı arayanlar tarafından tercih edilen müslüman olan bakıcılardır. Endonezyalı bakıcılar, bebek ve çocuk bakıcısı dışında ev işlerinde yardımcı olarak eve ve villaya temizlik için personel arayanlar tarafından ev yardımcısı olarak tutmaktadır. 

Endonezyalı Bakıcı Ücretleri 

2023 yılı Endonezyalı bakıcı fiyatları; eğitimli bakıcı ve çalışma şekli gündüzlü olup haftanın 5 günü çalışan Endonezyalı dadı ücreti 700 $ – 800 $ aralığında, evde yatılı kalabilen Endonezyalı çocuk ve bebek bakıcısı ücretleri 900 $ ile 1.000 $ dolar arasındadır. Haftada 1 gün izin kullanırken + 100 TL ve üzerinde izin parası verilmektedir.

Endonezyalı Bakıcı Arıyorum 

Endonezyalı bakıcı arıyorum, diyorsanız. Endonezyalı bakıcı tutma konusunda işverenlere Türkiye’nin ilk Endonezyalı bakıcı, dadı ve ev yardımcısı getirme konusunda öncü bakıcı ajansı olan Doruk Danışmanlık şirketi olarak Türkiye’de hali hazırda bulunan Endonezyalı bakıcılar için 0212 225 55 65 – 0532 487 48 81 numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.